info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

Mezonet » 81102 Bratislava I , Kúpeľná 656,000

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:92
  • Počet izieb:2
  • Kúpelne:2

Budova

  • Postavená v roku:2018
 

Cena

  • Cena: 656,000

Popis

Ponúkame na predaj 2-izbový mezonetový byt na Kúpeľnej ulici v Starom Meste – Bratislava. Nehnuteľnosť sa nachádza na najvyššom 5.NP v nadstavbe (2018) v historickom zrekonštruovanom dome. Byt nevyžaduje žiadnu ďalšiu investíciu, predáva sa zariadený a je predurčený k tomu, aby spĺňal potreby aj toho najnáročnejšieho klienta.

Podlahová plocha bytu je 72,62 m2 + 19,68 m2 terasa. Byt má vlastný kotol, podlahové kúrenie, klimatizáciu, stavebné prvky a materiály, ktoré boli pri realizácii použité sú vyššieho štandardu.

Dispozíciu bytu tvorí:
-vstupná chodba so vstavanou skriňou, kompletne vybavená a zariadená kuchyňa prepojená s obývacou izbou, komora, WC.
-na poschodí sa nachádza spálňa s modernou kúpeľňou, samostatná toaleta, terasa s panoramatickým výhľadom na mesto.

Celý bytový dom je kompletne zrekonštruovaný a je výnimočný svojím štýlom v duchu historického centra Bratislavy. Dom má nový výťah a pravidelne udržiavané spoločné priestory.

V blízkosti sa nachádza Slovenská národná galéria, Slovenská filharmónia, Historická budova SND, Hviezdoslavovo námestie s reštauráciami a kaviarňami. Vo vzdialenosti do 10 minút pešo sa nachádza obchodné centrum EUROVEA s kinami, reštauráciami a kaviarňami na Dunajskom nábreží, Slovenské národné divadlo, Hlavné námestie, Bratislavský hrad, Dóm sv. Martina, Sad Janka Kráľa.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie