info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

3 izbový » 821 07 Bratislava II , Toryská 110,000

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:65
  • Počet izieb:3
  • Kúpelne:1

Budova

  • Postavená v roku:1976
 

Cena

  • Cena: 110,000

Popis

PREDANÉ

Na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii na Toryskej ulici v časti Vrakuňa – Bratislava. Nehnuteľnosť sa nachádza na 1/4 poschodí, plocha bytu je 65 m2 + 4 m2 lodžia + pivnica na prízemí. Bytový dom je zateplený, má zrekonštruovaný vchod, schránky a nové stupačky. Na každom poschodí sa nachádzajú tri byty. Celkové mesačné náklady pre 2 osoby sú 160€ + elektrika a plyn. Je orientovaný do dvoch svetových strán SV – JZ.

Byt pozostáva dispozične z troch obytných miestností (2 nepriechodné izby, 1 izba priechodná) a príslušenstva. Príslušenstvo bytu je – kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, samostatné wc, pivnica a lodžia. Obývacia izba je priechodná s výstupom na lodžiu – výhľad do vnútrobloku.

Byt prešiel postupnom rekonštrukciou – drevené podlahy (lakovanie a repasovanie parkiet), interiérové dvere, plastové okná, stierky, kuchynská linka aj s novou inštaláciou + spotrebiče, skrine na mieru, zasklenie lodžie, merače na radiátoroch, stierky v celom byte.

LOKALITA – Bytový dom sa nachádza na sídlisku s kompletnou občianskou vybavenosťou – zástavka MHD pri dome, nákupné centrum Hron, Lidl, Billa, zdravotné stredisko, pošta, trhovisko, školy a škôlky, neďaleko Lesopark a Malý Dunaj. PARKOVANIE je bezproblémové v okolí domu.

BYT bude uvoľnený k nasťahovaniu počas leta, predáva sa nezariadený.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie