info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

3 izbový » 81101 Bratislava I , Šancová 225,000

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:104
  • Počet izieb:3
  • Kúpelne:1

Budova

 

Cena

  • Cena: 225,000

Popis

PREDANÉ

Na predaj veľký 3-izbový byt orientovaný na Mýtnu ulicu, v tehlovom bytovom dome na Šancovej ulici v Starom Meste. Byt sa nachádza na 5/6 poschodí a má podlahovú plochu 101 m2 + balkón 3 m2 + pivnica 3 m2, s orientáciou na dve svetové strany.

Dispozíciu bytu tvorí – chodba, kuchyňa, špajza, priestranná hala, obývacia izba, menšia izba, veľká spálňa, kúpeľňa a samostatné wc. Byt je v pôvodnom stave, v byte boli vymenené iba pôvodné drevené okná za plastové v roku 2006.

Výhodou tohto bytu je, že si ho vie budúci majiteľ zrekonštruovať podľa svojich predstáv. Byt je veľkometrážny a je možnosť na základe zmeny dispozície prepojiť krásne kuchyňu s obývačkou + 2 veľké spálne z ktorého jedna môže mať veľký šatník, možnosť zväčšiť kúpeľňu.

V bytovom dome prebieha momentálne rozsiahla rekonštrukcia – stupačky sú už vymenené, dom sa zatepľuje, plánuje sa robiť kompletne nový interiér domu, výmena výťahu a výmena strechy domu. Parkovanie je možné v okolí domu za 10 € ročne ako rezident Starého mesta.

Lokalita ponúka v rámci Starého Mesta kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti a rýchlym prístupom do centra mesta – zastávka autobusu, trolejbusu a električiek priamo na Račianskom mýte, reštaurácie, kaviarne, bary, školy, škôlky, park, OC Centrál a podobne.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie