info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

Garsónka » 82104 Bratislava II , Slovinská 79,900

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:23
  • Počet izieb:1

Budova

 

Cena

  • Cena: 79,900

Popis

PREDANÉ

Na predaj moderný zariadený 1-izbový byt na Slovinskej ulici v Ružinove – Bratislava. Byt sa nachádza na 1. poschodí a prislúchájú k nemu dve pivnice. Má plastové okná s roletami a sieťkou. Tento mesiac bola v byte urobená kompletná rekonštrukcia zahŕňajúca nové obklady, omietky, podlahu, elektrické rozvody a vodoinštalácie. Celková plocha je 23 m2.

Kuchyňa je vybavená sivou kuchynskou linkou IKEA, vstavanou varnou doskou, vstavanou rúrou, chladničkou s menším mraziacim boxom, keramickým drezom a stolom s dvoma stoličkami. Obývací kút tvorí sedačka s krbovými kachlami. V samostatnej spálni je rozkladacia pohovka (vyspia sa na nej dve osoby), skriňa a zrkadlo. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút so sklenenou zástenou, umývadlo so skrinkou, zrkadlo, elektrický bojler a WC.

Výhodou bytu sú veľmi nízke mesačné náklady. Správcovi sa platí do fondu údržby a opráv mesačne iba 15 EUR. Okrem toho sa platí len voda a elektrika podľa skutočnej spotreby, tá je vďaka vlastnému bojleru a vlastnému vykurovaniu veľmi malá. V cene bytu je nový nábytok a nové spotrebiče nízkej energetickej triedy, byt nebol ešte nikdy obývaný.

Bytový dom je taktiež zrekonštruovaný a pred vstupom sa nachádza záhradka s lavičkami. Nadbytok parkovacích miest zabezpečuje bezproblémové parkovacie možnosti priamo pred bytovkou. Napriek plnej občianskej vybavenosti je byt v tichej lokalite. V pešej blízkosti sa nachádzajú zastávky MHD, Fresh Market, reštaurácie, potraviny, lekáreň, pošta, Klientske centrum Okresného úradu Bratislava, detské ihriská, škôlky, školy, Paneurópska vysoká škola a jazero Kuchajda vhodné na rekreáciu a športy.

Cena nehnuteľnosti je 79.900,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 1.500,- Eur, v ktorej sú zahrnuté všetky poplatky a právny servis.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie