info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

3 izbový » 821 01 Bratislava II , Albrechtova 167,900

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:68
  • Počet izieb:3
  • Kúpelne:1

Budova

 

Cena

  • Cena: 167,900

Popis

PREDANÉ

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Albrechtovej ulici v Ružinove. Byt sa nachádza v panelovom dome na prvom nadzemnom podlaží (1/4) s orientáciou na 2 svetové strany (S a J). Celková podlahová plocha nehnuteľnosti je 67.84 m2 vrátane komory s rozlohou 1 m2 , ktorá je umiestnená na rovnakom poschodí ako byt.

Byt prešiel tento rok kompletnou rekonštrukciou: elektro a vodoinštalácia, bezpečnostné protipožiarne dvere, plastové okná (izolačné 3sklo), nové interiérové dvere, sadrokartónové podhľady, všade LED svietidla, kvalitná dlažba a obklady, plávajúca laminátová podlaha hrúbky 8 mm, nová kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi, nová toaleta značky Geberit a wc misa rimfree, kúpeľňa s elektrickým podlahovým vykurovaním, sprchová sklenená zástena na mieru z kaleného skla ESG, LED sprchová hlavica, vypínače značky Legrand, nové omietky.

Byt dispozične pozostáva z: vstupná hala (6.1 m2), kuchyňa (6.0m2), obývacia izba (21.2m2), izba 1 (12.1m2), izba 2 (11.8m2), šatník (2.3m2), kúpeľňa(3.1m2), WC (2.6m2) a komora umiestnená mimo bytu (1m2).

Súčasťou zariadenia a vybavenia bytu je nová sedacia súprava, jedálensky stôl a stoličky, nové zabudované elektrické spotrebiče s dvojročnou zárukou (chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra, elektrická rúra a elektrickávarná doska).

Zálohové platby na byt sú 125e + elektrina podľa spotreby. Plyn v byte je, ale je odhlásený.

Bytový dom je zrekonštruovaný a zateplený, novo vymenené boli aj všetky rozvody (stupačky), v dome nie je výťah. Byt ponúka bezproblémové parkovanie a autobusovú zástavku 2 min od domu.

V blízkom okolí sa nachádzajú 2 materské škôlky, park s detským ihriskom, základná škola, gymnázium, nákupné centrum Kocka, Lidl, všeobecný lekár a lekáreň, veterinár, reštaurácií a tenisové kurty, park a veľa zelene.

 

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie