info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

3 izbový » 85101 Bratislava V , Vilová 159,900

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:66
  • Počet izieb:3
  • Kúpelne:1

Budova

 

Cena

  • Cena: 159,900

Popis

PREDANÉ

Ponúkame exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Vilovej ulici hneď na začiatku Bratislavskej Petržalky. Byt sa nachádza v panelovom dome na prvom nadzemnom podlaží s orientáciou na 3 svetové strany (S,J,V). Celková podlahová plocha nehnuteľnosti je 65.36 m2 vrátane komory s rozlohou približne 1 m2, ktorá je umiestnená na rovnakom poschodí ako byt.

Byt prešiel plnou rekonštrukciou: elektro a vodoinštalácia, bezpečnostné protipožiarne dvere, nové interiérové dvere, sadrokartónové podhľady, všade LED svietidla, kvalitná dlažba a plávajúca laminátová podlaha, nová kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi, nová kúpeľňa a toaleta s elektrickým podlahovým vykurovaním.

Byt dispozične pozostáva z: vstupná hala (10,3 m2), kuchyňa spojená s jedálňou (12,2 m2), obývacia izba (12,2 m2), izba 1 (16,4 m2), izba 2 (10,1 m2), kúpeľňa s WC (3,5 m2) a komora umiestnená mimo bytu. Súčasťou zariadenia a vybavenia bytu je nová sedacia súprava, jedálenský stôl a stoličky, LED televízor a nové zabudované elektrické spotrebiče s dvojročnou zárukou (chladnička, mraznička, práčka, mikrovlnná rúra, elektrická rúra a plynová varná doska).

Bytový dom je zrekonštruovaný a zateplený, vymenené boli aj všetky rozvody (stupačky), nové vchodové dvere sú na bezpečnostný čip. V dome je výťah.

Byt ponúka bezproblémové parkovanie a autobusovú zástavku priamo pred domom. Vilová ulica je situovaná na začiatku Petržalky a vyznačuje sa výbornou občianskou vybavenosťou. V blízkom okolí sa nachádza základná škola, materská škôlka, park s detským ihriskom, Tesco Express, Moja Samoška, lekáreň, viacero reštaurácií a železničná stanica Petržalka.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie