info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

3 izbový » 81109 Bratislava I , Pribinova 814,000

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:128
  • Počet izieb:3
  • Kúpelne:2

Budova

  • Garáž:1
 

Cena

  • Cena: 814,000

Popis

Ponúkame na predaj dizajnový 3 izbový byt vyhotovený v najvyššom štandarde ideálny pre náročného klienta. Táto dvojpodlažná nehnuteľnosť ponúka príjemné mestské bývanie v Starom Meste v najatraktívnejšej časti Bratislavy. Byt sa môže pochváliť výhľadom na rieku Dunaj a promenádu.

Byt sa nachádza na 2/5 poschodí s podlahovou plochou 128 m2 + pivnica. Dispozíciu bytu tvorí spodné podlažie – moderná kuchyňa vybavená vstavanými spotrebičmi je prepojená s obývačkou, ktorá má masívne celoplošné okná s výhľadom na rieku, pri vstupe sa nachádza práčovňa, samostatné wc, kúpeľňa s vaňou a hlavná spálňa s výhľadom na rieku rovno z postele.
Na hornom podlaží sa nachádza otvorená galéria vhodná na pracovňu, dostatok úložných priestorov, druhá kúpeľňa so sprchovým kútom a otvorená spálňa.

Interiér bytu je navrhnutý medzinárodnou developerskou spoločnosťou Ballymore Group, ktorá je známa svojim zameraním na dizajn. Byt je veľmi svetlý, pôsobí vzdušne a priestranne. Vybavenie bytu tvorí – podlaha z kvalitného dreva, moderné osvetlenie, centrálna klimatizácia, vykurovaním zabezpečené z centrálnej kotolne, veľkoplošné okná na južnej strane bytu, videovrátnik.

K bytu prislúcha parkovacie státie v rezidenčnej garáži.

Nákupná pasáž EUROVEA je súčasťou modernej mestskej štvrte, ktorá sa nachádza v jedinečnej nábrežnej lokalite v priamom susedstve historického centra Bratislavy. Ponukou najmodernejších kancelárskych, rezidenčných a obchodných priestorov a miest na zábavu a oddych. EUROVEA bola navrhnutá tak, aby sa stala komerčným centrom a zároveň ohniskom spoločenského života v Bratislave. V okolí sa nachádzajú tie najlepšie reštaurácie, obchody, kaviarne, bary, SND, nábrežie Dunaja.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie