info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

3 izbový » 831 02 Bratislava III , Račianska 197,000

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:82
  • Počet izieb:3
  • Kúpelne:1

Budova

  • Postavená v roku:2015
 

Cena

  • Cena: 197,000

Popis

PREDANÉ

Ponúkame exkluzívne na predaj moderný 3-izbový byt pri Obchodnom dome Lightpark na Račianskej ulici v Novom meste. Byt sa nachádza v novostavbe kolaudovanej v roku 2015 na 1/3 poschodí, pod bytom sa nachádzajú obchodné priestory.

Plocha bytu je 81,30 m2 + 4,46 m2 lodžia + 2,60 m2 pivnica v suteréne domu. Byt je orientovaný na tri svetové strany, čo pomáha lepšej regulácii vzduchu v letných dňoch.

Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej vstupnej haly, chodba, samostatné wc, kúpeľňa so sprchovým kútom, kuchyňa prepojená s obývačkou so vstupom na lodžiu, 2 samostatné izby. Celý interiér bytu bol realizovaný na mieru podľa požiadaviek majiteľa. Byt bol daný do štandardu ako vidíte na fotkách a užívania v roku 2017.

Zariadenie a vybavenie prislúchajuce k bytu: kuchynská linka na mieru, zabudované elektrospotrebiče (chladnička s mrazničkou, rúra, mikrovlnná rúra, digestor, el. varná doska), teplovzdušný kachľový krb, jedálenský stôl, sedačka, vstavaná skriňa, ostatné podľa dohody.

Náklady na bývanie sú 113 € + elektrina na 2 osoby. K bytu je na predaj vonkajšie parkovacie státie za cenu 7.000 €.

Lokalita: v tesnej blízkosti sa nachádza OD Lightpark s bytovými doplnkami a reštauráciou. Je tu veľmi dobre dostupná sieť MHD, električkou do centra 10 min., vlaková stanica Vinohrady, do 5 min. autom sa nachádza Polus City Centrum a Kuchajda. Opačným smerom sa nachádza miesta časť Krasňany, ktorá ponúka voľnočasové aktivity, veľa zelene, nákupné reťazce Terno, Kaufland, Lidl a niekoľko vzdelávacích inštitúcií (stredné odborné učilište spojov, Stredná odborná škola polygrafická a športové Gymnázium Hubeného.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie