info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

Rodinný dom » 90061 Gajary , Športová 148,700

Podrobnosti

  • Typ:Dom
  • Rozloha:114
  • Počet izieb:3
  • Kúpelne:1

Budova

  • Postavená v roku:2006
  • Garáž:1
 

Cena

  • Cena: 148,700

Popis

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom na slnečnom a rovinatom pozemku v obci Gajary. Tento útulný bungalov disponuje okrem obytnej plochy uzavretou terasou, garážou, dielňou a záhradou. Plocha pozemku je 5,9 ára, dom bol kolaudovaný v roku 2006.

Dom tvorí prízemie kde sa nachádza zádverie, chodba, obývacia izba s krbom, prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, komora, dve samostatné izby, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC. Táto obytná plocha má výmeru 64,5 m2 + uzavretá terasa 10 m2 + garáž s dielňou 40 m2. Podkrovie domu je využívané ako odkladací priestor, ale po menších úpravách ho je možnosť aj zobytniť.

Parametre domu:
– všetky IS
– tehlový dom
– drevený trámový strop
– plastové okná
– plynový kotol
– v domu dlažba a laminátová podlaha
– garáž s diaľkovým ovládaním
– kamerový bezpečnostný systém + alarm
– studňa, verejný vodovod
– na streche anténa
– dva plechové záhradné domčeky na náradie a drevo

Za domom je v zadnej časti záhrada s ovocnými stromami – slivka, jabloň, hrušky, ríbezle, egreše. Rodinný dom môže slúžiť na trvalé bývanie alebo ako víkendový dom. Vedľa domu je spevnený vjazd pre autá, možnosť parkovať na pozemku.

V obci Gajary, ktorá je od Malaciek vzdialená len 8 km (10 minút autom) a od Bratislavy 45 km (40 minút autom) sú obchody, škola, škôlka, lekáreň, pošta. Ostatné obchody a služby, kaviarne, banky a pod. sú v neďalekých Malackách. Príjemné prostredie Záhoria ponúka príležitosti na dobré športové vyžitie, prechádzky v prírode, zber hríbov, rybolov a pod. V tejto oblasti sú prírodné jazerá s možnosťou kúpania.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie