info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

2 izbový » 81102 Bratislava I , Jesenského 274,500

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:41
  • Počet izieb:2
  • Kúpelne:1

Budova

 

Cena

  • Cena: 274,500

Popis

Ponúkame na predaj slnečný 2 izbový byt na Jesenského ulici v Starom meste – Bratislava I. Byt sa nachádza na 6/6 poschodí v tehlovom bytovom dome s výťahom, orientácia je J-Z. Podlahová plocha bytu je 41 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015. Celý interiér je zhotovený na mieru a premyslený do najmenšieho detailu. Prvou a najzákladnejšou úlohou bola zmena dispozície, keďže pôvodne členený byt na uzatvorené celky kuchyňa, izba, komora, atď. spojili a viac otvorili.

Novú dispozíciu bytu tvorí priestranná vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývačkou, spálňa so samostatným šatníkom, kúpeľňa s vaňou a WC. Vďaka svojej orientácii je byt veľmi tichý a svetlý, všetky okná smerujú do vnútrobloku. Výhodou tohto bytu je, že majiteľ býva počas roka aj v inej časti Slovenska, takže môžeme povedať že byt je v top stave.

Popis bytu:
– menené všetky elektrické rozvody, voda, odpad, nové kúrenie a radiátory
– kuchynská linka na mieru (vstavaná umývačka riadu, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor, zabudovaná chladnička, zabudovaná práčka)
– plastové okná
– dubová drevená podlaha
– celý byt je bezbariérový
– vonkajšie rolety na diaľkové ovládanie
– samostatný šatník 2,2 m2
– bezpečnostné dvere
– byt sa predáva zariadený a je k dispozícii okamžite

Bytový dom je tehlový s vlastnou kotolňou, ma zrekonštruovanú vstupnú bránu a výťah. Bytový dom má aj uzavretý dvor vo vnútrobloku a na prízemí pri vstupe do domu sa nachádza kaviareň a kopírovacia služba. Zálohový predpis mesačných platieb je na 2 osoby 120€ + elektrina.

Dom sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy. V blízkosti nájdeme: obchody, reštaurácie, kaviarne, pivárne, služby, zastávku MHD, Slovenské národné divadlo, múzeá, historické pamiatky a iné.

Tento byt je ideálnou príležitosťou aj pre investorov, lebo byt v tejto lokalite sa prenajíma veľmi rýchlo, či už na dlhodobý alebo krátkodobý prenájom.

 

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie