info@realityjednoducho.sk 0949 866 684
Denisa S.

Rýchly ale pokojný, v podstate aj príjemný bol predaj môjho bytu vďaka Matúšovi. Je vidieť, že to robí už nejaký čas a vyzná sa. Odporúčam komukoľvek, Matúš je ústretový, seriózny a spoľahlivý. Ďakujem za všetko.

Lucia V.

S prístupom pána Bašu sme boli veľmi spokojní a našu spoluprácu hodnotíme pozitívne. Počas celej doby predaja nehnuteľnosti nám bol nápomocný vo všetkom, aj nad rámec realitného agenta, vybavili sme takmer všetko online, čo sme zvlášť ocenili, keďže nebývame v Bratislave. Cenu bytu s nami nastavil veľmi rozumne, aj vďaka čomu sme nehnuteľnosť predali vo veľmi krátkom čase. Rozhodne odporúčame jeho profesionálne služby ohľadom predaja nehnuteľnosti.

Oliver N.

Z našej strany naozaj maximálna spokojnosť s celým procesom kúpy bytu od „A až po Z“. Pán Baša je veľký profesionál a tak aj pristupuje ku svojim klientom. Všetko nám vysvetlil a so všetkým ochotne pomohol, vždy som sa mohol spoľahnúť, že na nič nezabudne a tým mi naozaj všetky moje starosti výrazne uľahčil. Určite by som ho odporučil aj svojmu okoliu v prípade, že by niekto riešil otázku nehnuteľností. Ešte raz ďakujeme, aj vďaka vám sa nám býva naozaj výborne :)

Dominika M.

S prácou pána Bašu som bola nadmieru spokojná. Kupovala som byt a celý proces bol vďaka nemu mimoriadne rýchly, prehľadný a jednoduchý, komunikoval vždy promptne, otvorene a profesionálne, všetko, čo bolo treba, vždy vysvetlil. Rýchlosť bola pre mňa dôležitá a pán Baša viackrát konal nad rámec „bežných" povinností realitného makléra, aby mi pomohol. Bolo vidieť, že sa usiluje, aby boli spokojné obe strany, predávajúci aj kupujúci, a že to uňho nie je len prázdna fráza. S mojou predchádzajúcou negatívnou skúsenosťou s inou realitnou kanceláriou sa to nedá ani porovnať. Ďakujem a aj v budúcnosti sa na Vás určite rada obrátim.

Janka a Miro G.

Voči realitným maklérom sme boli zdržanliví. Nebyť Matúša neverili by sme, že predaj a kúpa nehnuteľnosti môže byť aj príjemný zážitok. Všetko bolo od začiatku odkomunikované jasne, transparentne a profesionálne. O každom kroku sme boli vopred informovaní a nemali sme pocit tlačenia do rozhodnutí. Matúšova práca bola vysoko nad rámec pracovnej náplne a prevýšila naše očakávania. Odporúčame ho všetkým a určite sa na neho v budúcnosti ešte obrátime!

Martin B.

V prvom rade by som chcel povedať, že som typ človeka čo sa pozeral na realitné kancelárie tak trochu s dešpektom. Predsa len si môže človek zabezpečiť predaj aj kúpu nehnuteľnosti sám. Viacerí moji známi mi však odporučili Matúša, že to s ním mám vyskúšať a uvidím. Je to odborník so skvelým prehľadom, profesionálnym a priateľským prístupom. Len neveriacky som pozeral na to množstvo ponúk, ktoré mi každý deň posielal. Viackrát denne telefonoval a konzultoval jednotlivé ponuky, či už ohľadne predaja môjho bytu alebo kúpi nášho nového 3-izbového. V priebehu pár týždňov sme mali podpísané rezervačné zmluvy, neuveriteľné.. a treba dodať, že bez akýchkoľvek kompromisov. Náš nový byt je jednoducho skvelý, presne podľa predstáv. Aj kupujúci môjho pôvodného bytu sú maximálne spokojní a navyše musel zariadiť aj predaj ich bytu. Zorganizovať takýto vláčik k spokojnosti všetkých zúčastnených, za tak krátku dobu, klobúk dole. Kebyže idem na vlastnú päsť, asi ešte stále hľadám...

Diana S.

Naša spolupráca s p. Bašom začala ponukou bytu, ktorú zverejnil. Netušili sme dovtedy aká dôležitá je práca realitného makléra a čo všetko to obnáša. Vždy nám vedel poradiť a odpovedať na naše niekedy aj dennodenné otázky a požiadavky, odporučil nám aj výborného hypotekárneho poradcu. Pán Baša nám nakoniec nielen sprostredkoval nové bývanie, ale veľmi rýchlo a bezproblémovo kompletne zabezpečil predaj nášho pôvodného bytu. S jeho službami a ľudským prístupom sme boli vždy maximálne spokojní, môžeme ho iba odporučiť - čo sa už aj stalo.. Na trhu s nehnuteľnosťami mu dávame za jeho schopnosti a vedomosti zlatú medailu :)

Zlatka B.

Ďakujem Matúšovi za predaj mojej nehnuteľnosti. Profesionálny, ľudský a osobný prístup ma presvedčili, že využijem jeho služby aj nabudúce. Predaj dotiahol úplne do konca a v prípade akýchkoľvek nejasností bol vždy pripravený mi poradiť, či už osobne alebo na telefóne. Matúša odporúčam každému, kto chce predať alebo prenajať svoju nehnuteľnosť, niet lepšej RK.

Dana Č.

So spoluprácou s pánom Bašom som bola nadmieru spokojná a ako realitného makléra ho môžem odporučiť každému, kto pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti očakáva profesionálny, ale zároveň aj ľudský prístup. Od začiatku procesu predaja, cez obhliadky, komunikáciu medzi mnou a kupujúcim až po zápis do katastra a odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi, všetko prebehlo rýchlo, mimoriadne hladko a bez akýchkoľvek komplikácií. Pán Baša mi predaj domu naozaj zjednodušil, napriek náročnosti situácie spôsobenej korona krízou, počas ktorej bol predaj finalizovaný. Naozaj reality jednoducho.

Jakub M.

S pánom Bašom som bol nadmieru spokojný. Od začiatku procesu až po zápis na kataster a prevzatie nehnuteľnosti, prebehlo všetko bez akýchkoľvek problémov. Profesionálny prístup, dodržiavanie termínov a precíznosť je to čo oceníte u realitného makléra, hlavne keď potrebujete veci vybaviť rýchlo. Určite odporúčam spoluprácu.

Ľuboš D.

S Matúšom sa komunikuje bezproblémovo, má výborný prehľad o nehnuteľnosti, ktorú predáva aj o všetkých náležitostiach súvisiacich s jej kúpou, s hypotékou a podobne. Keďže som prvý raz kupoval byt, nevedel som, ako funguje prepis energií, plynu, platby do bytového družstva, či zápis do katastra. Na všetky moje otázky mi Matúš odpovedal ihneď a kupovanie bytu bolo vďaka nemu rýchle, jednoduché a bezproblémové. Matúš je ľudský a ochotný maklér, ktorý výborne rozumie svojej práci.

Majka L.

Matúško je šikovný mladý chalan, ktorý mi neskutočne pomohol s celým procesom kúpy môjho nového bytu. Bolo to veľmi ťažké a zložité, lebo už 5 rokov žijem v Anglicku a bez jeho pomoci by som si svoj sen kúpy nikdy nesplnila. Ďakujem a odporúčam komplet Matúšov servis od začiatku hľadania nehnuteľnosti až po konečný zápis do katastra. Do lepších pomocných rúk som sa na diaľku nemohla dostať. Každému želám taký priebeh s pomocou firmy Reality Jednoducho, lebo si stoja za svojim názvom. Ďakujem :)