info@realityjednoducho.sk 0949 866 684
Dana Č.

So spoluprácou s pánom Bašom som bola nadmieru spokojná a ako realitného makléra ho môžem odporučiť každému, kto pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti očakáva profesionálny, ale zároveň aj ľudský prístup. Od začiatku procesu predaja, cez obhliadky, komunikáciu medzi mnou a kupujúcim až po zápis do katastra a odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi, všetko prebehlo rýchlo, mimoriadne hladko a bez akýchkoľvek komplikácií. Pán Baša mi predaj domu naozaj zjednodušil, napriek náročnosti situácie spôsobenej korona krízou, počas ktorej bol predaj finalizovaný. Naozaj reality jednoducho.

Jakub M.

S pánom Bašom som bol nadmieru spokojný. Od začiatku procesu až po zápis na kataster a prevzatie nehnuteľnosti, prebehlo všetko bez akýchkoľvek problémov. Profesionálny prístup, dodržiavanie termínov a precíznosť je to čo oceníte u realitného makléra, hlavne keď potrebujete veci vybaviť rýchlo. Určite odporúčam spoluprácu.

Ľuboš D.

S Matúšom sa komunikuje bezproblémovo, má výborný prehľad o nehnuteľnosti, ktorú predáva aj o všetkých náležitostiach súvisiacich s jej kúpou, s hypotékou a podobne. Keďže som prvý raz kupoval byt, nevedel som, ako funguje prepis energií, plynu, platby do bytového družstva, či zápis do katastra. Na všetky moje otázky mi Matúš odpovedal ihneď a kupovanie bytu bolo vďaka nemu rýchle, jednoduché a bezproblémové. Matúš je ľudský a ochotný maklér, ktorý výborne rozumie svojej práci.

Majka L.

Matúško je šikovný mladý chalan, ktorý mi neskutočne pomohol s celým procesom kúpy môjho nového bytu. Bolo to veľmi ťažké a zložité, lebo už 5 rokov žijem v Anglicku a bez jeho pomoci by som si svoj sen kúpy nikdy nesplnila. Ďakujem a odporúčam komplet Matúšov servis od začiatku hľadania nehnuteľnosti až po konečný zápis do katastra. Do lepších pomocných rúk som sa na diaľku nemohla dostať. Každému želám taký priebeh s pomocou firmy Reality Jednoducho, lebo si stoja za svojim názvom. Ďakujem :)

Michal L.

Pri kúpe môjho prvého bytu som sa stretol s pánom Bašom. Nevedel som čo očakávať od komunikácie s realitným maklérom, nakoľko som počul rôzne príhody a historky o "realiťákoch". Pán Baša je ale úplne iný typ. Správanie a vystupovanie bolo voči mne férové a korektné, aj keď som byt kupoval ja a on zastupoval predajcu. Všetko čo povedal aj splnil, všetky náležitosti vybavil tak ako bolo dohodnuté. Za mňa vysoká spokojnosť. Ak by som niekedy predával byt tak sa naň s určitosťou obrátim. Ďakujem za všetko a nech je viac ľudí vo vašej profesii ako ste Vy.

Dorota K.

Pán Baša obnovil našu dôveru v realitných maklérov. Mali sme opakovane veľmi zlé skúsenosti s renomovanými kanceláriami aj "obývačkovými" realitkami: neprofesionálny prístup, neochota, neustále dohadovanie sa na základných veciach, zavádzanie a komunikačné prešmyčky. Matúš predaj nášho bytu zrealizoval presne podľa našich predstáv - tak ako sa to má v 21.storočí, s jasnými pravidlami a cieľmi, bez nervov a v pohode. Sme mu veľmi vďační.

Lenka B.

Dlhší čas sme sa pokúšali predať s priateľom byt v Bratislave v Karlovej Vsi, no nedarilo sa. Na odporučenie známych sme kontaktovali pána Bašu, ktorý bol veľmi ochotný a svojim profesionálnym prístupom zabezpečil predaj bytu do 3 týždňov odkedy sme ho oslovili. Veľmi nám vyhovovala ústretovosť pána Bašu ohľadne termínu obhliadok vo večerných hodinách, nakoľko sme počas dňa nemohli obhliadky absolvovať kvôli práci. Právny servis a načasovanie všetkých krokov bolo taktiež vybavené na 100%. Po celý čas som mala pocit, že môžem tomuto človeku dôverovať, čo sa ukázalo pravdou. Pán Baša pristupoval voči nám aj voči kupujúcemu veľmi zodpovedne a jeho milá povaha a slušnosť spríjemnila celý proces predaja. Okrem sprístupnenia bytu na obhliadky sme sa nemuseli o nič starať, všetko bolo od začiatku až do konca zabezpečené a všetci sme boli spokojní. Ďakujeme Vám pán Baša a prajeme všetko dobré :).

Majka a Majko H.

S manželom sme bývali dočasne v podnájme, keďže obaja bývame v Trenčíne, ale pracujeme v Bratislave. Prechodné bývanie nám nevyhovovalo, tak sme sa rozhodli, že si kúpime byt aj v Bratislave. Na odporúčanie našej známej sme oslovili p. Matúša Bašu a musíme povedať, že sme urobili dobre. Bývanie sme potrebovali zohnať do konca roka a to sa nám aj vďaka rýchlemu jednaniu p. Bašu podarilo. So všetkým nám pomohol a úplne sme sa spoľahli na jeho profesionalitu. V pomerne krátkom čase sme všetko vybavili a teraz už bývame v našom krásnom vysnívanom bytíku, kam sa s radosťou vraciame z práce. Pána Bašu som odporučila aj mojej kamarátke a určite ho budem odporúčať aj ďalej. Ešte raz... ďakujeme.

Ondrej B.

S Matúšom sa poznáme dlhé roky a jeho služby týkajúce sa realít sme využili už druhý krát. Najprv nám pomohol s hľadaním podnájmu kde mi triezvo a efektívne poradil. Jeho prístup je veľmi ľudský a promptný. Po dvoch rokoch v spomínanom podnájme sme sa rozhodli investovať do svojho. Vďaka Matúšovi sme ušetrili peniaze aj nervy. Od začiatku až do konca zmanažoval celú kúpu nehnuteľnosti. Mal to perfektne naplánované, išlo to ako po masle. Ak by som do budúcna riešil reality, určite by to bol opäť Matúš. Ondrej & Janka

Katarína K.

S priateľom sme si hľadali byt v Bratislave už dlhšie. Sledovali sme rôzne inzeráty, chodili na obhliadky, no stále to nebolo ono aj kvôli nami pomerne úzko vyprofilovanej hľadanej nehnuteľnosti. Matúš vedel o našich požiadavkách na byt a neúnavne pre nás hľadal, to, čo by sa nám mohlo páčiť a posúval nám i ponuky, ktoré sa ešte nestihli objaviť na internete. Netrvalo to ani dlho a Matúš prišiel s bytom, ktorý sa nám obom s priateľom hneď zapáčil a ktorý spĺňal naše požiadavky. Byt bol exkluzívne v ponuke inej RK a Matúš nám vyjednal lepšie podmienky, čo sme veľmi ocenili. Pri rozhodovaní o kúpe nám Matúš tiež ochotne pomáhal a radil, na naše otázky odpovedal v akúkoľvek hodinu a trpezlivo vysvetľoval, čomu sme nerozumeli a ako bude celý proces kúpy vyzerať. Odporučil nám tiež spoľahlivého finančného poradcu, s ktorého službami sme boli veľmi spokojní. Pre danú nehnuteľnosť sme sa rozhodli, a sme veľmi radi, že aj vďaka Matúšovej pomoci celý proces kúpy bytu išiel ľahko a vôbec nebol taký náročný, ako nás mnohí strašili.

Stella P.

Pána Matúša Bašu poznám dlhší čas. Neraz pomohol mne, mojim známym i blízkym pri bytových otázok, či už šlo o predaj, kúpu alebo prenájom. Popri profesionalite reprezentovanej spoľahlivosťou, korektnosťou, presnosťou a cieľavedomosťou, oceňujem aj jeho ľudský rozmer - príjemné vystupovanie a ústretovosť. Vždy sa snaží pochopiť potreby klienta a maximálne mu vyjsť v ústrety. či už v pracovnom čase alebo mimo neho. Preto jeho služby vrelo odporúčam.

Tomáš B.

Myslím, že sme mali šťastie, keď sme pri hľadaní nehnuteľnosti v Bratislave narazili práve na p. Matúša Bašu. Od prvej chvíle nám veľmi pomáhal. V jeho repertoári boli ponuky bytov, ktoré takmer presne vyhovovali našim kritériám. Dostávali sme od neho aj čerstvé ponuky, ktoré ešte nestihli byť vyvesené ani na realitné portály. Kontaktovať sme ho mohli hoci aj o desiatej večer, telefón zodvihol. Musím zdôrazniť jeho veľmi prívetivý a ľudský prístup.