info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

2 izbový » 81105 Bratislava I , Dobšinského 265,000

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:59
  • Počet izieb:2
  • Kúpelne:1

Budova

 

Cena

  • Cena: 265,000

Popis

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s vysokými stropmi a veľmi príjemnou atmosférou v tehlovom bytovom dome v Starom meste (Bratislava I). Byt sa nachádza na 1.poschodí (pod bytom je byt na prízemí) trojpodlažného tehlového domu bez výťahu. Rozloha bytu je 56 m2 + 2,6 murovaná pivnica, orientácia bytu je JV -SZ.

Dispozične byt pozostáva z 2 obytných miestností, šatníka, kuchyne so špajzou, predsiene, kúpeľne a samostatného WC.

Byt bol pred niekoľkými rokmi kompletne rekonštruovaný, vrátane vnútorných inštalácií, vyrovnania stropu, drevených podláh, dlažby a zvukovej izolácie od vedľajšieho bytu. Má samostatné elektrické kúrenie a vlastný, úplne nový elektrický bojler, kúrenie je podlahové (väčšia izba, kúpeľňa, WC), v kuchyni je elektrický radiátor. Izby s rozlohami 20 m2 a 16 m2 sú dlhé takmer 6 metrov, na dlážke je drevená palubovka, ktorá dáva bytu čarovnú romantickú atmosféru. Stena oddeľujúca susedný byt bola zvukovo odizolovaná a jej povrch pokrýva štruktúra bielej tehlovej steny. V kuchyni je kuchynská linka v tvare L a špajza s odvetrávaním do svetlíka. Okno do svetlíka má aj kúpeľňa s krásnou dlažbou pripomínajúcou drevo a mozaikovými kachličkami na stenách. Toaleta má odvetrávanie do menšieho svetlíka, stenu má obloženú tehlovým obkladom. Tehlový obklad krásne dotvára atmosféru aj v kuchyni. Kuchynské okno je orientované do dvora a poskytuje krásny výhľad na jablonku a figovník na dvore. Dvere do bytu sú bezpečnostné, okná plastové (dvojkomorové).

K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu. Obyvatelia majú tiež možnosť používať spoločný priestor bývalej práčovne, ktorá je tiež v suteréne domu.

V dome sa nachádza iba 7 bytov a spoločné priestory prešli nedávno rekonštrukciou, vrátane rozvodov elektriny. Dom je zateplený a má novú fasádu. Prislúcha k nemu čarovný dvor s jabloňou a figovníkmi, ktorý je dostupný iba obyvateľom domu. Susedské vzťahy sú výborné, vďaka čomu je dom krásne zrekonštruovaný. Dom je v správe spoločenstva vlastníkov bytov.

Mesačné poplatky za nájom sú nízke. Okrem toho sú náklady iba na elektrinu (elektrické kúrenie + bežná spotreba) a internet (UPC).

Ďalšie výhody:
Bezproblémové parkovanie s rezidenčnou kartou Starého mesta. Skvelá dostupnosť verejnou dopravou, blízko je tiež Hlavná železničná stanica. Výborná občianska vybavenosť – obchody, pošta, banky, trh na Žilinskej, školy, škôlky a do pár minút chôdze park na Račianskom mýte. Na dosah sú tiež mestské lesy – trolejbusom z Karpatskej ste za pár minút na Kolibe.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie