info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

1 izbový » 851 07 Bratislava V , Fialová 126,700

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:43
  • Počet izieb:1
  • Kúpelne:1

Budova

  • Postavená v roku:2020
 

Cena

  • Cena: 126,700

Popis

PREDANÉ

Ponúkame na predaj práve 1 izbový byt s terasou v novostavbe Slnečnice, Fialová ulica – zóna Viladomy, Bratislava. Bytový dom bol skolaudovaný teraz v máji 2020, byt ešte nebol obývaný a ponúka sa na predaj vo vyhotovení nadštandard.

Byt sa nachádza na 2/6 podlaží o celkovej výmere 42,82 m2, z čoho výmera terasy je 14,64 m2. Dispozíciu bytu tvorí chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s wc, kuchyňa, izba s výstupom na terasu. Byt sa predáva bez kuchynskej linky, napojenie na umývačkou je k dispozícii, veľkoplošné kvalitné plastové okná, drevené parkety v izbe, kuchyni a chodbe, sprchový kút značky KOLO, batérie a sprchová hlavica HANSGROHE, betónová dlažba na terase. Byt je orientovaný do tichého dvora. (J-V)

Výhodou tohto menšieho bytu s terasou sú nízke mesačné náklady vo výške 70 eur + elektrina. Objekt Viladomy S11 má energetický certifikát “A” podľa potreby energie na vykurovanie a certifikát “B” podľa energie na prípravu teplej vody.

Byt je k dispozícii okamžite, v prípade záujmu je možnosť dokúpiť aj vonkajšie parkovacie státie pred domom.

Zóna Viladomy ponúka výnimočné riešenie pre tých, ktorí chcú naplno využívať pohodu pokojného bývania v domoch s menším počtom bytov a susedov, pri lese a dunajskej hrádzi, ale zároveň chcú zostať v kontakte s mestom. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – detské ihriská, obchody, škôlky, reštaurácie, dobré napojenie na obchvat a do centra mesta.

V prípade ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať. Obhliadky sú možné flexibilne po dohode.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Features

  • Terrace

Kontakt

 

Overenie