info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

3 izbový » 83101 Bratislava III , Magurská 350,000

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:112
  • Počet izieb:3
  • Kúpelne:1

Budova

  • Postavená v roku:2001
  • Garáž:1
 

Cena

  • Cena: 350,000

Popis

Na predaj 3-izbový byt na Magurskej ulici vo vyhľadávanej lokalite Kramáre – Bratislava. Byt sa nachádza na 2 poschodí z 3, pričom v bytovke sa nachádza iba šesť bytov (dva oproti sebe na každom poschodí) čo zaručuje maximálne možné súkromie. Úžitková plocha bytu je 97 m2 + loggia 9 m2 + balkón 6 m2.

Bytový dom je postavený zo 45 cm tehly, do užívania bol daný v roku 2001, má zrenovovanú fasádu aj spoločné priestory a novú vstupnú bezpečnostnú bránu na čip. Orientácia bytu je na západ a na sever, čo zaručuje jeho príjemné presvetlenie, ale zároveň vám nepraží slnko do bytu celý deň.

DISPOZÍCIA BYTU:
– priestranná vstupná hala s technickou miestnosťou, s možnosťou využitia úložného priestoru
– samostatné WC
– kúpeľňa s oknom, veľkou rohovou vaňou a keramickým umývadlom
– priestranná obývacia izba so vstupom na loggiu, ktorá prepája obývačku so spálňou a detskou izbou. Loggiu (9m2) je možné využiť na príjemné posedenie, keďže na ňu nie je výhľad z ulice a vďaka okolitej zeleni ani od susedov.
– veľká kuchyňa so zabudovanou kuchynskou linkou a s barovým pultom so stoličkami z dubového dreva, vstavanými spotrebičmi a s výstupom na balkón (6m2), elegantne prepojená s obývacou izbou.
– spálňa orientovaná do lesa so vstupom na loggiu
– detská izba orientovaná do lesa, ktorá je využiteľná aj ako hosťovská izba alebo pracovňa, so vstupom na loggiu

Popis bytu:
Byt má nainštalovaný vlastný plynový kotol, v celom byte sú tepelné radiátory, čo vám zaručuje možnosť kúriť podľa vašich vlastných potrieb kedykoľvek počas celého roka. V byte je plávajúca laminátová podlaha, s výnimkou kúpeľne, toalety a technickej miestnosti, kde je dlažba. Plastové okná sú vybavené žalúziami, v celom byte sú dubové dvere so zárubňami, ktoré poskytujú dobré odhlučnenie. Byt je vybavený bezpečnostnými vstupnými dverami a dostatkom úložného priestoru.

Náklady na bývanie pre 3 osoby vychádzajú: zálohový predpis 80 eur + elektrina 45 eur + plyn 80 eur.

LOKALITA:
Bytový dom sa nachádza v najobľúbenejšej mestskej časti Kramáre , vyhľadávanú pre svoju výhodnú polohu, množstvo okolitých lesov a výbornú občiansku vybavenosť. Okolie ponúka kvalitné zázemie pre pokojné a komfortné bývanie. Zároveň je však výborná dostupnosť na obchvat aj do centra mesta – na Hodžovom námestí ste MHD za 6 minút.

V pešej dostupnosti sa nachádzajú potraviny Terno, pošta, bankomat, drogéria, reštaurácie, kaviarne, pizzeria, cukráreň, Nemocnica s poliklinikou Kramáre a Národný onkologický ústav.

K bytu je možné dokúpiť samostatnú priestrannú garáž (21 m2) priamo v bytovom dome za 30.000 eur.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Features

  • Garage

Kontakt

 

Overenie