info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

Rodinný dom » 85110 Bratislava V , Urbárska 598,000

Podrobnosti

  • Typ:Dom
  • Rozloha:200
  • Počet izieb:5
  • Kúpelne:2

Budova

 

Cena

  • Cena: 598,000

Popis

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v obľúbenej časti Bratislavy – Jarovce, Urbárska ulica.

Dvojpodlažný rodinný dom je umiestnený na rovinatom pozemku o veľkosti 500 m2 a jeho úžitková plocha je 200 m2. Zateplený tehlový dom má elektrickú bránu, nové oplotenie a novú zámkovou dlažbu. Svojim prevedením a polohou spĺňa všetky požiadavky na komfortné a kvalitné bývanie viacčlennej rodiny. Tento dom bol kolaudovaný v roku 2011 ale začiatok užívania je od roku 2013. V dome po celý čas bývania žije len 1 osoba a poschodie domu nebolo takmer vôbec vyuzívané.

Základný popis domu:
• rožný dom
• všetky IS – voda, plyn, kanalizácia, elektrika
• podlahové kúrenie / radiátory
• krb v obývačke
• nový plynový kotol 2022 zn. Immergas
• parkovanie pre 5 aut na pozemku

Prízemie s plochou 129 m2:
Do domu vchádzame cez vstupnú chodbu, pri vstupe je WC pre hostí a jedna miestnosť, ktorá momentálne slúži ako odkladací priestor. Ďalej pokračujeme do obývacej izby prepojenej s jedálňou a kuchyňou, ktorá je plne vybavená vstavanými spotrebičmi a má samostatnú špajzu. Na prízemí sa nachádza hlavná spálňa s privátnou kúpeľnou, WC a vaňou.

Poschodie s plochou 71 m2:
Schodiskom sa dostaneme na poschodie, kde sa nachádzajú 3 samostatné miestnosti a veľká kúpeľňa s umývadlom, WC a vaňou.

Pozemok:
V prednej časti pozemku sa nachádza pravidelne udržiavaná a architektom navrhnutá záhrada s automatickým zavlažovaním. Hneď vedľa čerešne sa nachádza zimná záhrada so všestranným využitím. Bočná časť pozemku je zastrešená a budúcim majiteľom tak ponúka ideálne miesto na vonkajšie posedenie.

Technické vybavenie:
Kombinované vykurovanie (radiátory a podlahové kúrenie), nový plynový kotol značky Immergas, klimatizácia v spálni, predpríprava na videovrátnik, bezpečnostný alarm, vonkajšie rolety, vnútorné žalúzie, strešné okná značky Velux, optický kábel (Telecom, UPC).

Parkovanie:
Zabezpečené vo dvore za elektrickou bránou, komfortne sa tu zmestí až 4-5 aut. V dome bola pôvodne naprojektovaná garáž (vstup suchou nohou), ktorú možno po menšej stavebnej úprave obnoviť, aktuálne pripravená na obchodný priestor.

Lokalita:
Jedna z najobľúbenejších okrajových častí Bratislavy ponúka ideálne prostredie pre rodinný život s pocitom kľudu a výhodami hlavného mesta. Kompletná občianska vybavenosť (obchody, škola, škôlka, reštaurácie, kaviarne atď.) spojená s excelentnou dopravnou dostupnosťou s diaľničným napojením, blízkosťou hrádze, jazier a hraničných priechodov z nej robia jednu z najexkluzívnejších lokalít.

Dom je kúpou voľný, k dispozícii pre nového majiteľa podľa dohody.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie