info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

3 izbový » 81104 Bratislava I , Štefánikova 395,000

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:121
  • Počet izieb:3
  • Kúpelne:2

Budova

  • Postavená v roku:1914
 

Cena

  • Cena: 395,000

Popis

Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt s výhľadom na mesto – Štefánikova ulica, Bratislava. Byt sa nachádza v historickej budove – nadstavba z roku 2006, 3/3 poschodí bez výťahu s výmerou 115 m2 + 6 m2 terasa.

Dispozíciu bytu tvorí: veľká vstupná hala, kuchyňa, jedáleň s obývačkou a vstupom na terasu, 2 priestranné samostatné spálne, 2x kúpeľňa (jedná kúpeľňa s vaňou a druhá so sprchovým kútom). Denná časť bytu je orientovaná na východ, spálne sú orientované na západ. Z terasy orientovanej na juhovýchod je krásny výhľad na centrum mesta.

Štandard bytu: na mieru realizovaná kuchynská linka je vybavená zabudovanými spotrebičmi značky Electrolux (elektrická varná doska, digestor, el. rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnkou), bezpečnostné dvere zn. Sherlock, plastové okná so sieťkami a roletami, protihlukové strešné okná zn. Fakro, laminátová podlaha, dlažba, plynový kotol, klimatizácia DAIKIN. V byte je zavedený internet a káblová televízia.

Bytový dom je historická budova, ktorá bola daná do užívanie v r. 1914. Vstupná hala bytového domu je reprezentatívne riešená s klenbovým stropom výšky 4,7 m a šťukovou výzdobou stien. Fasáda domu je rekonštruovaná v pôvodnom štýle. Vstupné dvere sú drevené, otvárateľné cez elektrický vrátnik. Parkovanie je možné v okolí na rezidenčnú mestskú kartu.

Náklady na bývanie sú približne 150 € vrátane elektriny a plynu.

Byt je tichý a ponúka príjemné bývanie v centre mesta. V blízkom okolí nájdete – železničnú stanicu, Prezidentskú záhradu, Slavín, Michalskú bránu, reštaurácie, bary, kaviarne, banky, obchody a iné. Verejná doprava len pár metrov od domu.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Features

  • Terrace

Kontakt

 

Overenie