info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

2 izbový » 831 03 Bratislava III , Budyšínska 144,000

Podrobnosti

  • Typ:Byt
  • Rozloha:44
  • Počet izieb:2
  • Kúpelne:1

Budova

 

Cena

  • Cena: 144,000

Popis

PREDANÉ

Na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt na Budyšínskej ulici v Novom Meste – Bratislava. Byt sa nachádza na 2/3 poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu, podlahová plocha je 43,8 m2.

Dispozíciu bytu tvorí: predsieň, kuchyňa s obývačkou, spálňa, priestranná kúpeľňa s oknom. Byt prešiel v roku 2014 kvalitnou kompletnou rekonštrukciou:
– pôvodné drevené okná boli vymenené za plastové
– nové rozvody inžinierskych sietí
– stropy sú upravené sadrokartónom so zabudovanými svetlami
– nová kuchynská linka na mieru
– nové podlahy, obklady, dlažby
– nové vchodové dvere a interiérové drevené dvere vrátane zárubní
– nový plynový kotol s ohrevom
– nové vykurovacie telesá
– nová sanita

Byt je veľmi príjemný, orientovaný na 2 svetové strany. (ulica Budyšínska a do dvora). Zálohový predpis mal pôvodný majiteľ vo výške 83,48 eur + elektrina + plyn na 2 dospelé osoby.

Byt sa ponúka na predaj čiastočne zariadený a voľný je okamžite. Parkovanie je zabezpečené vo dvore, do ktorého sa vstupuje cez rampu. Bytový dom sa plánuje rekonštruovať v najbližších rokoch – interiér, stupačky.

LOKALITA:
Lokalita je veľmi vyhľadávaná vďaka skvelej dopravnej infraštruktúre, výbornej občianskej vybavenosti a nepochybne aj kvôli dostatku zelených plôch v okolí.
Veľkou výhodou je pekne upravený vnútroblok a detské ihrisko Nová doba priamo pri dome.
V blízkosti je viacero škôl, škôlok, detské ihriská, park JAMA, multifunkčné športoviská, NTC aréna, OC Centrál, Trnavské mýto, nákupné centrum VIVO, jazero Kuchajda, Národný futbalový štadión. Napojenie na MHD a dostupnosť do centra mesta úplne bezproblémové.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie