info@realityjednoducho.sk 0949 866 684

Detaily

Rodinný dom » 83107 Bratislava III , Pri mlyne 450,000

Podrobnosti

  • Typ:Dom
  • Rozloha:312
  • Počet izieb:5
  • Kúpelne:2

Budova

  • Postavená v roku:2000
  • Garáž:1
 

Cena

  • Cena: 450,000

Popis

PREDANÉ

Dvojpodlažný rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite s príjemným prostredím, je umiestnený na rovinatom pozemku o veľkosti 869 m2, čiastočne podpivničený a jeho úžitková plocha je 312 m2. Kolaudácia domu prebehla v roku 2000, je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, kanalizácia).

Dom má ideálnu dispozíciu a rozlohu pre spokojné rodinné bývanie:

– Suterén s plochou 80 m2: kotolňa, skladové priestory, posilovňa.

– Prízemie s plochou 127 m2: vstupná chodba, hala, kuchyňa s jedálenskou časťou, priestranná obývačka so vstupom na terasu (20 m2) a do záhrady, pracovňa/ hosťovská izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

– Poschodie s plochou 105 m2: 3x samostatná nepriechodná izba – každá izba s lodžiou, šatník, kúpeľňa s rohovou vaňou a WC.

Dom sa ponúka na predaj zariadený podľa dohody, má bezpečnostné plastové okná, drevené parkety, dvere a zárubne SAPELI, podlahové kúrenie, klimatizáciu, plynový kondenzačný kotol, krb v obývačke, garáž na pozemku + možnosť parkovania na pozemku pre 3 autá, napojený na alarm, orientácia SV-JZ.

Fasáda domu aktuálne prešla rekonštrukciou. Jeden z najväčších benefitov tohto domu je absolútne súkromie a obrovská okrasná záhrada ideálna na relax a príjemné chvíle strávené s rodinou a priateľmi. Súčasťou záhrady je aj úžitková časť s ovocnými stromami a viničom.

Mestská časť Vajnory disponuje dobrou dopravnou dostupnosťou do mesta viacerými linkami MHD. Má živé historické jadro, výbornú občiansku vybavenosť a viaceré športoviská po rekonštrukcii – futbalové ihrisko, dve multifunkčné ihriská, množstvo verejne prístupných detských ihrísk a počas zimného obdobia je pre obyvateľov prístupná ľadová plocha. Nachádzajú sa tu tiež dve samostatné školy, škôlky, zdravotné stredisko, pošta, obchody, reštaurácie, cukrárne, veľká výhoda je priame napojenie na diaľničný obchvat.

Vajnory ponúkajú aj široké možnosti pre šport a rekreáciu. Ide najmä o populárnu „Šúrsku cestu“, ideálnu pre korčuliarov a detských cyklistov, ktorá priamo naväzuje na Šúrsku rezerváciu. Vajnory sú priamo napojené na novovybudované cyklochodníky, blízkosť Karpát poskytuje veľký výber krásnych vychádzok pre turistov a možností pre bežcov a pre plavcov sú pešou prechádzkou dostupné obľúbené vajnorské jazerá.

Komentáre

Komentáre

Obrázky

Kontakt

 

Overenie